Reklama

Ratusz szuka Dyrektora!

17/02/2015 10:56

Łomżyński ratusz ogłosił dziś nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze.  Do obsadzenia jest stanowisko dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej . Jeżeli skończyłeś pedagogikę lub psychologię, masz min. 5 letni straż pracy, w tym 3 letni w jednostkach pomocy społeczne masz szanse na zatrudnienie!

To pierwszy taki nabór na dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Wcześniej ośrodek, króey mieści się przy ul. Wojska Polskiego 161 funkcjonował w ramach struktury organizacyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży. Po ubiegłorocznej kontroli przeprowadzonej przez Podlaski Urząd Wojewódzki,  OIK wyłączono ze struktury MOPS-u. Dziś jest odrębną jednostką organizacyjną.

Szczegóły naboru dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej łomżyńskiego ratusza.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości