Łomżyński ratusz ogłosił dziś nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze. Do obsadzenia jest stanowisko dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej . Jeżeli skończyłeś pedagogikę lub psychologię, masz min. 5 letni straż pracy, w tym 3 letni w jednostkach pomocy społeczne masz szanse na zatrudnienie!
To pierwszy taki nabór na dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Wcześniej ośrodek, króey mieści się przy ul. Wojska Polskiego 161 funkcjonował w ramach struktury organizacyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży. Po ubiegłorocznej kontroli przeprowadzonej przez Podlaski Urząd Wojewódzki, OIK wyłączono ze struktury MOPS-u. Dziś jest odrębną jednostką organizacyjną.
Szczegóły naboru dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej łomżyńskiego ratusza.