Kobiety niosące nadzieje- to hasło, jakie przyświeca pątniczkom, które już po raz drugi wybiorą się w drogę z Piątnicy do Sanktuarium w Małym Płocku.
Już 30 sierpnia po raz drugi wyruszy pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Małym Płocku. Pielgrzymka organizowana jest przez Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Łomżyńskiej. Pątniczki będą miały do przejścia 16 kilometrów.
- Z utęsknieniem czekamy na dzień 30 sierpnia kiedy to po raz kolejny wspólnie wyruszymy do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Pani Małopłockiej. Jeśli w Twoim sercu jest pragnienie pielgrzymowania zachęcamy, pójdź z nami! - zachęcają organizatorki.
Plan pieszej pielgrzymki
Zapisy
