Reklama

Razem w drodze do Matki Bożej Pocieszenia

19/08/2025 12:05
SIER30

Piątnica, Kościoł pw. Przemienienia Pańskiego godz: 09:00

Kobiety niosące nadzieje- to hasło, jakie przyświeca pątniczkom, które już po raz drugi wybiorą się w drogę z Piątnicy do Sanktuarium w Małym Płocku.

Już 30 sierpnia po raz drugi wyruszy pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Małym Płocku. Pielgrzymka organizowana jest przez Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Łomżyńskiej. Pątniczki będą miały do przejścia 16 kilometrów. 

- Z utęsknieniem czekamy na dzień 30 sierpnia kiedy to po raz kolejny wspólnie wyruszymy do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Pani Małopłockiej. Jeśli w Twoim sercu jest pragnienie pielgrzymowania zachęcamy, pójdź z nami! - zachęcają organizatorki. 

Plan pieszej pielgrzymki

Reklama
  •  9.00 Wyruszamy z Piątnicy spod Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego
  •  ok.13.00 Eucharystia - bliscy miłe widziani 
  •  ok.14.00 Wspólny odpoczynek i świętowanie
  •  ok.16.00 możliwość skorzystania z transportu powrotnego do Piątnicy

Zapisy

Źródło: Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Łomżyńskiej Aktualizacja: 19/08/2025 12:40
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości