Od wczoraj (środy 9 września), aby dostać się do budynku Komendy Miejskiej Policji w Łomży, trzeba skorzystać z wejścia bocznego. Spowodowane jest to prowadzonym remontem budynku Komendy, przez co główne wejście zostało wyłączone z użytkowania.
Remont Komendy Miejskiej Policji przy ulicy Wojska Polskiego 9 rozpoczął się w lipcu i planowo ma trwać trzy lata. Jednym z etapów tegorocznych prac jest remont wejścia głównego, który właśnie się rozpoczął.
W związku z koniecznością zamknięcia go przygotowano zapasowe wejście od strony małego parkingu znajdującego się po prawej stronie budynku komendy. W jego okolice przeniesiono też recepcję oraz stanowisko kierowania. Wygospodarowano również niewielką poczekalnię, w której – podobnie jak w tej przy wejściu głównym – zamontowano ogólnodostępny alkomat dla kierowców.