Na najbliższy weekend zapowiadane były duże utrudnienia w ruchu na ul. Zjazd w Łomży w związku z planowaną naprawą nawierzchni. Dziś dowiadujemy się, że weekend jednak będzie spokojny, a utrudnień należy spodziewać się dopiero we wtorek.
W piątek 11 września i sobotę 12 września br. planowane było frezowanie i odtworzenie nawierzchni ulicy Zjazd w Łomży. Jak się okazuje, firma UNIBEP S.A. poinformowała, że w związku z wystąpieniem awarii sprzętu, frezowanie starej i wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej na odcinkach dróg w Łomży rozpocznie się we wtorek 15 września, a nie jak wcześniej informowaliśmy w dniu dzisiejszym.
Utrudnienia potrwają zatem zapewne również dwa dni: wtorek i środa.