Reklama

Rewelacyjny występ ekipy Zorczykowskiego! Mamy 24 medale [FOTO]

27/04/2025 14:42

Miniona sobota była wyjątkowo udana dla zawodników Fight Club Łomża. Na zawodach Ground Game Cup w Suwałkach reprezentacja klubu liczyła aż 33 osoby i wywalczyła imponującą liczbę 24 medali!

- Wielkie gratulacje dla wszystkich medalistów i debiutantów, którzy odważyli się po raz pierwszy wejść na matę. Ogromne podziękowania należą się również rodzicom za wspaniałe wsparcie swoich pociech - podkreśla Damian Zorczykowski, trener łomżyńskiego klubu.

\W klasyfikacji generalnej Fight Club Łomża zajął 5. miejsce spośród 53 startujących drużyn. Sukces łomżyńskich zawodników pokazuje, jak dynamicznie rozwija się scena sportów walki w regionie. Fight Club Łomża kolejny raz udowodnił, że należy do czołówki klubów MMA i BJJ w Polsce.

Reklama

Złote medale zdobyli: Hubert Wronka, Wiktor Czubowski, Olaf Hermanowski, Nikola Zięba, Weronika Pietruszka, Natan Wojewoda, Sebastian Banach, Piotr Mroczkowski, Gabriel Kalinowski i Norbert Batogowski.

Srebrne medale wywalczyli: Dominika Steczkowska, Dawid Wojewoda, Mikołaj Kowalewski, Piotr Zaremba, Fabian Kozłowski, Wiktor Bazydło, Witold Baczewski, Paweł Komorowski i Oliwia Zorczykowska.

Brązowe krążki przypadły w udziale: Eli Zarembie, Wiktorowi Khotynskiemu, Mateuszowi Gawkowskiemu, Karolowi Łepkowskiemu oraz Igorowi Dąbrowskiemu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/04/2025 15:43
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości