Reklama

Rodzice wyremontowali szkołę w gminie Łomża [FOTO]

03/03/2020 09:39

Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej w Puchałach z własnej inicjatywy wyremontowali pomieszczenia znajdujące się w budynku. Potrzeba remontu podyktowana była koniecznością przeniesienia punktu przedszkolnego na parter i przygotowania dwóch klas na piętrze.

Środki finansowe na wykonanie prac pozyskane zostały dzięki współpracy dyrekcji z rodzicami i okolicznymi instytucjami. Jedni rodzice pracowali całymi dniami, inni przychodzili wtedy, kiedy tylko mogli. Wraz z nimi od rana do wieczora pracowali też nauczyciele i dyrekcja, aby zdążyć przed końcem tegorocznych ferii. Zdrowe i pożywne obiady oraz poczęstunki dla pracujących przygotowywały dwie mamy: Maria Modzelewska i Marta Pietraszewska.

Wnętrza szkoły stały się czyste i nowoczesne, a uczniom na pewno będzie przyjemniej spędzać czas na nauce w odświeżonych klasach.

 - Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które poświęcając swój czas zechciały pomóc szkole i przyczynić się do polepszenia warunków w niej panujących - powiedziała Dyrektor Szkoły Pani Ewa Magdalena Dubowik. - Dar, jaki okazali dzieciom i społeczności lokalnej, nie sposób jest wyrazić słowami. Cieszę się, że mam możliwość zaznania ludzkiej serdeczności i bezinteresowności. Po raz kolejny daliście Państwo świadectwo bycia Wielkim Człowiekiem.

Reklama

Źródło: gmina Łomża/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości