Reklama

Rodzinny mediator z promilem. Czyli jak nie łączyć rodziny po alkoholu

03/10/2025 09:38

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali kierowcę, którego auto miało niesprawne światła. Jak się okazało kierująca fiatem miała ponad promil alkoholu w organizmie. Policjantom tłumaczyła, że jedzie godzić synów. Kobieta od razu stracił swoje prawo jazdy. Teraz losem 48-latki zajmie się sąd. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mieszkanka Łomży odpowie też, za wykroczenie drogowe.

Dziś tuż po północy, policjanci z łomżyńskiej drogówki na ulicy Zjazd w Łomży zwrócili uwagę na pojazd, który miał niesprawne oświetlenie. Gdy zatrzymali go do kontroli, wyczuli od kierującej alkohol.

- Badanie alkomatem wykazało, że siedząca za kierownicą fiata 48-latka ma ponad promil alkoholu w organizmie. Mieszkanka Łomży tłumaczyła policjantom, że co prawda około 22 wypiła dwa piwa, ale jedzie godzić synów i nie pomyślała o konsekwencjach swojego zachowania. Kobieta od razu straciła prawo jazdy- informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Jej samochód i ją samą policjanci przekazali szwagierce kobiety, która zjawiła się na miejscu interwencji. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 48-latka odpowie też za popełnione wykroczenie drogowe. Teraz o jej losie zdecyduje sąd.

Mundurowi niezmiennie apelują o zachowanie rozwagi. Siadając za kierownicę po alkoholu narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. 

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości