Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, Adam Frankowski, informuje o wydłużeniu terminu składania wniosków o płatność dla beneficjentów wsparcia z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności na inwestycje w zakup i montaż silosów z wyposażeniem.
Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Adam Frankowski informuje:
Nie 30 kwietnia, ale 15 czerwca 2026 r. - rolnicy, przedsiębiorcy, którzy ubiegają się o wsparcie z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności na zakup i montaż silosów z wyposażeniem, będą mieli więcej czasu na złożenie wniosków o płatność. Pierwotny termin na dostarczenie tego typu dokumentów wyznaczony na 30 kwietnia, będzie wydłużony do 15 czerwca 2026 r.
Zachęcamy wszystkich rolników, którzy podpisali z ARiMR umowy o objęcie przedsięwzięć wsparciem zakupu i montażu silosów wraz z wyposażeniem, do realizacji założonych inwestycji.
ReklamaJeśli inwestycja zostanie zakończona do tego dnia, a nie wszystkie decyzje administracyjne zdążą zostać wydane - nadal można otrzymać pełną kwotę dofinansowania. Wystarczy dołączyć dokumenty potwierdzające wykonanie inwestycji (np. faktury, dowody zapłaty)”.
Wniosek o płatność końcową należy złożyć elektronicznie przez PUE ARiMR http://epue.arimr.gov.pl/ . W przypadku pytań czy wątpliwości eksperci z ARiMR są do Państwa dyspozycji.

