Reklama

Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych

16/04/2014 18:29

Do wypadku doszło dziś po godzinie 18.00 na ul. Zawadzkiej. Młody rowerzysta wjechał wprost pod koła subaru legacy. Nastolatek został odwieziony do szpitala.

Z relacji świadków wynika, że amator jednośladu nieoczekiwanie wtargnął na przejście dla pieszych.  Z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala.

Kierująca subaru była trzeźwa.

Policja wyjaśnia  okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości