Do wypadku doszło dziś po godzinie 18.00 na ul. Zawadzkiej. Młody rowerzysta wjechał wprost pod koła subaru legacy. Nastolatek został odwieziony do szpitala.
Z relacji świadków wynika, że amator jednośladu nieoczekiwanie wtargnął na przejście dla pieszych. Z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala.
Kierująca subaru była trzeźwa.
Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.