Reklama

Rowerzystka potrącona na Wojska Polskiego

19/10/2015 08:01

Około godz. 9.40 doszło do potrącenia rowerzystki jadącej ulicą Wojska Polskiego przez wyjeżdżającego z ul. Makowej mercedesa klasy A. Poszkodowana w wypadku kobieta została odwieziona karetką do szpitala. Zdarzenie mogło mieć jednak poważniejsze skutki.

Ulicą Wojska Polskiego w stronę Sikorskiego jechały dwa rowery. Pierwszym kierował mężczyzna, który w siedzisku zamontowanym na bagażniku wiózł dziecko. Za nim, drugim rowerem, jechała kobieta. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że kierująca mercedesem przepuściła rower z dzieckiem. Niestety, nie zauważyła już drugiego roweru, który potrąciła.

Poszkodowana w wypadku rowerzystka została już odwieziona do szpitala. Przez kilkanaście minut na miejscu zdarzenia ruch był utrudniony ze względu na działania pogotowia ratunkowego i policji. Obecnie policja prowadzi czynności zmierzające do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości