Reklama

Rowerzystka potrącona na Przykoszarowej

28/04/2015 07:53

W poniedziałek po południu doszło do potrącenia rowerzystki na ulicy Przykoszarowej przez samochód osobowy. Rowerzystka została odwieziona do szpitala, na szczęście jednak jej obrażenia nie okazały się groźne, w związku z czym zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolicja drogowa.

Wczoraj o godz. 16.40 dyżurny łomżyńskiej Policji odebrał zgłoszenie o potrąceniu rowerzystki przez samochód marki volkswagen. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Przykoszarowej i Handlowej. Jak ustalili policjanci, 36-letnia kobieta kierująca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 22-letniej rowerzystce i porąciła ją na przejeździe dla rowerów. Kierującej zostało zatrzymane prawo jazdy, a policjanci sporządzili wniosek do sądu o jej ukaranie.

- Kierująca samochodem volkswagen, jadąc ulicą Przykoszarową, podczas skręcania w ulicę Handlową najprawdopodobniej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem, jadącej ścieżką rowerową od ulicy Śniadeckiego w kierunku ulicy Handlowej. Kierująca rowerem znajdowała się już na pasach - opisuje całą sytuację Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Reklama

Z naszych informacji wynika, że poszkodowana rowerzystka została przewieziona do szpitala na badania. Prawdopodobnie jednak nie odniosła poważnych obrażeń, skoro Policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję drogową.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości