Uśmiech, radość i dobra zabawa - na to wszystko mogły liczyć dzieci, które 25 czerwca odwiedziły nadnarwiańskie bulwary w Łomży. Tego dnia odbyło się tam radosne "Rozpoczęcie wakacji".
Organizatorzy wydarzenia, czyli Miasto Łomża i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, zadbali o rozrywkę dla najmłodszych. Na bulwarach mogliśmy zobaczyć strefę atrakcji dmuchanych z elementami wodnymi i strefę animacji, w której odbywały się gry i zabawy oraz zajęcia z animatorami. Dzieci mogły bawić się również w strefie baniek mydlanych i wziąć udział w konkursach z nagrodami.
- Jest to impreza w stu procentach finansowana z Funduszy Norweskich, co też pozwoliło nam na zorganizowanie naprawdę fajnej imprezy z wieloma atrakcjami. Jak widać - cieszy się dużym zainteresowaniem - mówił podczas wydarzenia Andrzej Modzelewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.
Reklama
Kolejne wydarzenia zaplanowane są na 10 lipca i 28 sierpnia 2022r.
