Lato wreszcie nadeszło, a wraz z nim nadszedł czas oczekiwanych wakacji. Mieszkańcy Łomży entuzjastycznie rozpoczynają sezon letni na jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań – łomżyńskich bulwarach. To magiczne miejsce przyciąga zarówno turystów, jak i lokalnych mieszkańców, oferując doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.
Miasto Łomża wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprosili mieszkańców do wspólnego świętowania pierwszego dnia wakacji.
Zobacz w najnowszym materiale wideo, jakie atrakcje czekały na naszych najmłodszych!
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pn. „Łomża - Miasto, w którym żyję i pracuję” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 - Program Rozwój Lokalny.