Reklama

Rusza Biały Orlik przy ul. Katyńskiej! Znamy szczegóły

08/12/2020 15:34

Dobra wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach. Już w najbliższy czwartek (10.12) rusza lodowisko Biały Orlik przy ul. Katyńskiej w Łomży. Jeszcze w tym roku planowane jest wprowadzenie Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta, a każdy kto posiada karnet basenowy będzie mógł płacić nim na lodowisku.

Wypożyczalnia na Białym Orliku będzie dysponować pingwinkami do nauki jazdy dla najmłodszych, łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew.

"W tym sezonie, w związku z epidemią koronawirusa obowiązuje nowy regulamin oraz wytyczne sanitarne. Każdy, kto będzie chciał skorzystać z lodowiska musi uzupełnić deklaracje uczestnictwa w zajęciach, która będzie dostępna w kasie lodowiska. Zajęcia to tercje 50 minutowe o określonych godzinach, zgodnie z grafikiem. Obowiązuje zakaz publiczności, a więc uczestnicy zajęć do lat 7 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie pod opieką uczestnika zajęć pełnoletniego. W każdej tercji udział może wziąć maksymalnie 50 uczestników" - podaje MOSiR Łomża.

Reklama

Na teren obiektu będą mogły wejść tylko osoby, które wykupiły bilet. Chęć wypożyczenia łyżew należy zgłosić w kasie lodowiska w momencie płatności. Preferowana jest płatność bezgotówkowa. MOSiR informuje, że cennik pozostaje bez zmian w stosunku do roku ubiegłego i dostępny jest przy okienku kasowym oraz na stronie Ośrodka.

"Jeszcze w tym roku na lodowisku planowane jest wprowadzenie Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta, który ma usprawnić obsługę klienta. Oprócz tradycyjnej płatności w kasie, bilet będzie można kupić również drogą internetową. Innowacją będzie także kompatybilność systemu z systemem działającym na łomżyńskiej Pływalni i Parku Wodnym. W związku z tym każdy kto posiada karnet basenowy będzie mógł nim również płacić na lodowisku. Wszystko po to, aby korzystanie z lodowiska było dla wszystkich komfortowe i bezpieczne" - czytamy.

Reklama

Grafik korzystania z Białego Orlika: 

poniedziałek- niedziela

 9:30 – 10:20 I tercja
10:20 – 10:40 przerwa techniczna
10:40 – 11:30 II tercja
11:30 – 11:50 przerwa techniczna
11:50 – 12:40 III tercja
12:40 – 13:00 przerwa techniczna
13:00 – 13:50 IV tercja
13:50 - 14:35 - przerwa techniczna na czyszczenie lodu
14:35 – 15:25 V tercja
15:25 – 15:55 przerwa techniczna
15:55 – 16:45 VI tercja
16:45 – 17:15 przerwa techniczna
17:15 – 18:05 VII tercja
18:05 - 18:50 przerwa techniczna na czyszczenie lodu
18:50 - 19:40 VIII tercja
19:40 - 20:10 przerwa techniczna
20:10 - 21:00 IX tercja
21:00 – zamknięcie wypożyczalni łyżew

Reklama

Podczas przerw technicznych związanych z konserwacją lodowiska, wszyscy użytkownicy muszą opuścić taflę lodu.

Na lodowisku należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa:

  • obowiązuje bezwzględny zakaz uczestniczenia w zajęciach przez osoby z jakimikolwiek objawami infekcji,
  • zarówno w kolejce jak i na terenie lodowiska, w szatniach, obowiązuje zasada zachowania dystansu społecznego oraz zasłanianie ust i nosa,
  • każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest zdezynfekować dłonie przed wejściem oraz przy wyjściu z terenu obiektu,
  • szatnie i wypożyczany sprzęt będą dezynfekowane po każdej tercji.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości