Reklama

Sasin prezesem, Olbryś i Niebrzydowski w zarządzie

04/11/2024 10:12

Wczoraj, podczas zjazdu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku Jacek Sasin, były minister aktywów państwowych i poseł z województwa podlaskiego, został wybrany na stanowisko prezesa zarządu okręgowego PiS w Podlaskiem. Sasin był jedynym kandydatem na to stanowisko, a za jego wyborem opowiedziało się 338 delegatów, przy 38 głosach przeciwnych i czterech wstrzymujących się.

- Dziękuję wszystkim delegatom za zaufanie i powierzenie funkcji Prezesa Zarządu Okręgowego Prawo i Sprawiedliwość. Jest to wielki zaszczyt, a zarazem odpowiedzialna misja. Razem zwyciężymy! - napisał Jacek Sasin w mediach społecznościowych.

Nowo wybrany prezes będzie pełnić swoją funkcję przez dwa lata.

Jacek Sasin od połowy 2022 roku pełnił funkcję koordynatora PiS w Podlaskiem z powołania prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Rok później, jako lider listy PiS, zdobył mandat poselski, umacniając swoją pozycję jako reprezentanta województwa w strukturach partii.

Reklama

Podczas wczorajszego zjazdu wybrano także członków nowego zarządu wojewódzkiego PiS. Do 32-osobowego składu zarządu dołączyli m.in. Marek Olbryś, przewodniczący struktur PiS w Łomży, oraz Adam Niebrzydowski, lider powiatowych struktur partii.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/11/2024 10:20
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości