Wypadnięciem z drogi i dachowaniem zakończyła się w świąteczny poniedziałek w Starych Kupiskach przejażdżka dla kierowcy seata. Kiedy przyjechała policja i służby ratownicze, na miejscu nie było ani kierowcy, ani pasażerów...
Do zdarzenia doszło dziś ok. godz. 21 na drodze wojewódzkiej nr 645 w Starych Kupiskach. Seat Toledo, kierowany przez na razie nieustaloną osobę, wypadł z drogi i dachował.
Kierowca, nie czekając na przybycie służb ratunkowych i policjantów uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając rozbite auto.