Reklama

Seksi kampania wyborcza? [VIDEO]

01/10/2015 16:53

Hasło "Podlaskie jest seksi" rozpanoszyło się w ostatnich tygodniach w miastach województwa podlaskiego. Tajemnicze tak naprawdę hasło budziło raczej dość jednoznaczne skojarzenia. Nikt jednak chyba nie spodziewał się, że może to być hasło wyborcze. A jednak, ja się dziś okazało, tak właśnie jest!

Z tą pomysłową i trzeba to przyznać, nieszablonową kampanią wyborczą wystartował do wyborów parlamentarnych najmłodszy i jednocześnie jedyny pochodzący z Łomży kandydat Platformy Obywatelskiej Piotr Serdyński. Dziś ujawnił, że akcja jest jego własnością i oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą.

- Dlaczego podlaskie jest seksi? Seksi, to dla nas przede wszystkim atrakcyjność. Przez ostatnich kilka tygodni spotykaliśmy się z mieszkańcami całego województwa, rozmawialiśmy z nimi, pytaliśmy ich o opinie, z których jednoznacznie wynika, co widać na naszych filmach, że mieszkańcy cieszą się z tego, że tu mieszkają, doceniają swój region, doceniają to, że rozwija się od jakiegoś czasu. Natomiast zwracają też uwagę na pewne niedoskonałości, pewne mankamenty, które jednak ten region posiada i do których też należy nawiązać - tłumaczył założenia swojej kampanii Piotr Serdyński podczas zorganizowanego dziś briefingu prasowego.

Reklama

Piotr Serdyński, oprócz tego, że jest działaczem Platformy Obywatelskiej i "młodzieżówki" tej partii czyli Młodych Demokratów, został także niedawno wybrany przewodniczącym Rady Osiedla Nr 1 w Łomży. Twierdzi on, że w polityce przyszedł czas na nowe twarze i swoją szansę powinno dostać młode pokolenie, które wprost kipi tak nieszablonowymi pomysłami, jak ten na jego kampanię wyborczą.

W jaki Serdyński sposób zamierza przekonać wyborców do poparcia swojej osoby w październikowych wyborach. Oddajmy głos samemu kandydatowi w naszej relacji video.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości