Fotoreporter Super Expressu wytropił w Łomży nie lada sensację! W piątek wieczorem, przed wyjazdowym posiedzeniem Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, posłowie tego ugrupowania siedzieli w hotelowej restauracji i pili... piwo! I jeszcze "skoczyli na miasto" po więcej!
W piątek wieczorem wokół Hotelu Gromada krążył mężczyzna z aparatem fotograficznym, który najwyraźniej "polował" na jakiś skandal z udziałem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. No i upolował... Posłowie Stanisław Piotrowicz i Grzegorz Janik zeszli do hotelowej restauracji, żeby napić sie piwa. O zbrodnia! Jak mogli?!
Jak donosi Super Express, "po zakończonej "naradzie" część polityków postanowiła jeszcze dokupić alkohol i już w podgrupach kontynuować posiedzenie", co triumfalnie dokumentuje zdjęciem, na którym widać kilka puszek piwa w reklamówce wnoszonej do hotelu przez bliżej niezidentyfikowanego mężczyznę.
Nas bardziej interesuje, jakie piwo pili posłowie, bo jeśli był to produkt łomżyńskiego browaru, to nie ma sprawy i wszystko się zgadza. Trzeba przecież skosztować lokalnego wyrobu. Jeśli nie, to mamy nadzieję, że następnym razem panowie posłowie się poprawią i w Łomży pić będą tylko "Łomżę"!
Na podst.: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/w-pis-ie-pili-bo-prezes-nie-dojecha_785314.html