Reklama

Sesji nie będzie. Koronawirus pokrzyżował plany radnych

23/06/2020 07:30

Nie odbędzie się zwołana na najbliższą środę (24.06) XXVII zwyczajna sesja Rady Miejskiej Łomży. Taką decyzję podjęła przewodnicząca Alicja Konopka.

"W związku z koniecznością wprowadzenia środków ostrożności, spowodowanych rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem  w mieście, jak również mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta oraz mieszkańców  informuję, że sesja Rady Miejskiej Łomży, zwołana  na dzień 24 czerwca 2020 r.  na godz. 10.00  w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Stary Rynek 14 zostaje odwołana." - napisała Alicja Konopka, przewodnicząca Rady Miejskiej Łomży.

Odwołane zostały również posiedzenia komisji Finansów i Skarbu Miasta oraz Rodziny, Sportu i Zdrowia. Wcześniej nie odbyło się też zaplanowane posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości