Nie odbędzie się zwołana na najbliższą środę (24.06) XXVII zwyczajna sesja Rady Miejskiej Łomży. Taką decyzję podjęła przewodnicząca Alicja Konopka.
"W związku z koniecznością wprowadzenia środków ostrożności, spowodowanych rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w mieście, jak również mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta oraz mieszkańców informuję, że sesja Rady Miejskiej Łomży, zwołana na dzień 24 czerwca 2020 r. na godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Stary Rynek 14 zostaje odwołana." - napisała Alicja Konopka, przewodnicząca Rady Miejskiej Łomży.
Odwołane zostały również posiedzenia komisji Finansów i Skarbu Miasta oraz Rodziny, Sportu i Zdrowia. Wcześniej nie odbyło się też zaplanowane posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury.