Reklama

Siłownia w Hali Sportowej przy II LO w Łomży już działa [VIDEO]

29/09/2015 05:07

Niewiele ponad tydzień minął od otwarcia nowej siłowni zlokalizowanej w Hali Sportowej przy II LO, a chętnych do korzystania z najnowszego sprzętu topowego producenta jakim jest OLYMP nie brakuje. Wczoraj odwiedziliśmy nowy obiekt z kamerą.

- Mamy już sporzedanych 60 karnetów, a to dopiero początek. Do tego należy doliczyć licencjonowanych zawodników łomżyńskich klubów sportowych, którzy mogą korzystać z siłowni bezpłatnie - mówi opiekujący się siłownią zastępca dyrektora II LO Konrad Haponik.

Otwarcie siłowni w hali przy II Liceum jest zwieńczeniem wielu starań Konrada Haponika, który długo zabiegał o to, by w budżecie miasta, w puli przeznaczonej na budowę i wyposażenie hali, znalazły się środki na najlepszy dostępny sprzęt do ćwiczeń. Na wyposażenie które zostało zakupione do siłowni, przeznaczone zostało aż 220 tys. złotych.

Reklama

- Oczywiście, każdy początkujący, który do nas przyjdzie, może liczyć na pełne wsparcie. Rozpiszemy odpowiednio treningi, nauczymy prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Po prostu zapewnimy pełne wsparcie - mówił w rozmowie z naszym portalem w styczniu Konrad Haponik.

Teraz potwierdza te słowa. Opieką nad ćwiczącymi zajmuje się osobiście, jako instruktor kuturystyki i podnoszenia ciężarów z pełnymi uprawnieniami. Do nowej siłowni mogą więc śmiało swe kroki skierować nie tylko ci, którzy mają doświadczenie, ale także początkujący. Przy niewygórowanych cenach karnetów i dogodnych godzinach otwarcia nie ma przeszkód, by popracować nad swoją sylwetką. Wystarczy tylko trochę chęci i samodyscypliny.

Reklama

Siłownia w Hali Sportowej przy II LO czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 - 23.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 - 18.00. Ceny karnetów ustalono na poziomie 40 złotych miesięcznie dla uczniów oraz 60 złotych dla studentów i dorosłych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości