Reklama

Skoczył z mostu i... wrócił do domu [FOTO]

18/03/2015 07:01

Wczoraj wieczorem łomżyńskie służby ratownicze postawiła na nogi wiadomość, że z mostu Hubala skoczył człowiek. Błyskawicznie na miejsce dotarli strażacy ze sprzętem pływającym. Kiedy już byli gotowi do rozpoczęcia poszukiwań okazało się, że mężczyzna po skoku cały i zdrowy (?) wrócił do domu.

Służby ratownicze powiadomiła kobieta, która widziała, jak na moście Hubala zatrzymał się samochód, włączył światła awaryjne, a z auta wysiadł człowiek, który następnie skoczył do rzeki. Kiedy strażacy gotowi już byli do rozpoczęcia poszukiwań, na miejscu akcji pojawił się brat „skoczka”. Oznajmił, że po zeskoku odwiózł brata szybko do domu.

Mężczyznę w celu wyjaśnienia sprawy zabrali na komendę policjanci. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości