Wczoraj po południu, na przejściu dla pieszych w okolicy Starostwa Powiatowego, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Idącą po przejściu dla pieszych kobietę potrącił samochód. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. Kierowca został zatrzymany przez policję.
Około godz. 17.15, dojeżdżający Szosą Zambrowską od strony Sikorskiego 19-letni kierowca samochodu marki Chrysler Voyager, potrącił przechodzącą przez jezdnię po przejściu dla pieszych na wysokości ul. Nowej kobietę w wieku około 70-80 lat. W wyniku uderzenia doznała ona poważnych i rozległych obrażeń. Mimo natychmiastowego przewiezinie do szpitala, kobieta zmarła na bloku operacyjnym.
Poszkodowana nie miała przy sobie dokumentów, dlatego policjancie nie znają jej personaliów. Są one w trakcie ustalania. Mody mężczyzna kierujący Voyagerem został zatrzymany przez Policję. Może otrzymać zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.