Reklama

18-latek zginął w trakcie bójki pod dyskoteką

26/12/2025 19:27

Miał tylko osiemnaście lat i całe życie przed sobą. Do domu już jednak nie wrócił. Dzisiejsza noc w miejscowości Wnory-Wiechy (gmina Kulesze Kościelne) zakończyła się tragicznie. Przed tamtejszą dyskoteką, tam gdzie powinna być zabawa, doszło do dramatu, który wstrząsnął wszystkimi.

Wszystko zaczęło się w nocy, tuż przed godziną 2:00. To wtedy wysokomazowiecka policja dostała zgłoszenie: przed klubem leży młody chłopak z poważnymi obrażeniami głowy. Na miejsce pognały radiowozy i karetka, ale na ratunek było już za późno. Mimo wysiłków medyków, 18-latka nie udało się uratować.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal moja-ostroleka.pl, wyłania się brutalny obraz tej nocy. To nie był nieszczęśliwy wypadek, a skutek bójki. Mówi się o tym, że sprawca mógł użyć kastetu. Jeden, precyzyjny cios w skroń miał okazać się śmiertelny.

Reklama

Najbardziej poruszający jest jeden szczegół – chłopak chwilę przed tym, co się stało, wyciągnął telefon i napisał do rodziców krótkiego SMS-a. Przekazał im, że kończy zabawę i wraca do domu. Nigdy tam nie dotarł.

Na ten moment wiadomo, że policja zatrzymała dwie osoby. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/12/2025 13:43
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości