Tragiczny wypadek motocyklisty w Dębnikach w gminie Zbójna. Na drodze wojewódzkiej nr 645 motocyklista podczas wyprzedzania zderzył się z fiatem panda. Wypadek niestety okazał się śmiertelny. Droga między Nowogrodem a Zbójną jest zablokowana w obu kierunkach.
Do zdarzenia doszło około godziny 16:30, tuż przed miejscowości Dębniki. Oba pojazdy jechały od strony Nowogrodu w kierunku Zbójnej.
- Wstępne ustalenia wskazują, że do zderzenia doszło, gdy kierująca fiatem kobieta skręcała w lewo a motocyklista ją w tym czasie wyprzedzał – informuje nadkom. Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce wypadku, próbowali przywrócić czynności życiowe motocykliście. Niestety nie udało im się to.
Droga jest zablokowana, objazdy przez Ostrołękę lub lokalnymi drogami.