Reklama

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Dębnikach. Kierowca motocykla zginął na miejscu [FOTO]

26/04/2020 17:47

Tragiczny wypadek motocyklisty w Dębnikach w gminie Zbójna. Na drodze wojewódzkiej nr 645 motocyklista podczas wyprzedzania zderzył się z fiatem panda. Wypadek niestety okazał się śmiertelny. Droga między Nowogrodem a Zbójną jest zablokowana w obu kierunkach.

Do zdarzenia doszło około godziny 16:30, tuż przed miejscowości Dębniki. Oba pojazdy jechały od strony Nowogrodu w kierunku Zbójnej.

- Wstępne ustalenia wskazują, że do zderzenia doszło, gdy kierująca fiatem kobieta skręcała w lewo a motocyklista ją w tym czasie wyprzedzał – informuje nadkom. Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce wypadku, próbowali przywrócić czynności życiowe motocykliście. Niestety nie udało im się to.

Droga jest zablokowana, objazdy przez Ostrołękę lub lokalnymi drogami.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości