Reklama

Sobotni poranek pod znakiem zimy: Śliskie drogi i problemy na S61 [VIDEO i FOTO]

04/01/2025 11:03

Sobotni poranek w Łomży i okolicach przywitał mieszkańców śniegiem oraz ujemnymi temperaturami. Nocne opady śniegu sprawiły, że od wczesnych godzin porannych na ulice i chodniki wyruszyły pługi oraz piaskarki. Mimo to warunki drogowe pozostają trudne, co już przełożyło się na serię zdarzeń drogowych w regionie.

Kolizje i wypadki w regionie

Podlaska policja poinformowała, że od rana doszło do czterech kolizji. Niestety, miały miejsce również dwa poważniejsze wypadki.

W Szczuczynie kierowca nie dostosował prędkości do trudnych warunków i potrącił rowerzystę. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. W Kleszczelach z kolei, po zderzeniu dwóch samochodów, trzy osoby, w tym 7-letnie dziecko, trafiły do szpitala.

Problemy na drogach ekspresowych

Już wczoraj wieczorem nasi Czytelnicy informowali o nieodśnieżonych i oblodzonych drogach w regionie.

Przed północą na drodze S61 między Stawiskami a węzłem Łomża Kolno tir wypadł z ekspresówki, co dziś rano spowodowało dalsze utrudnienia. Podczas próby wyciągania pojazdu ruch w kierunku Łomży został wstrzymany na około dwie godziny. Pojazdy jadące w stronę Warszawy skierowano na objazd starodrożem przez Stawiski i Kisielnicę. W tej chwili droga jest już przejezdna.

Nieodśnieżone drogi wokół Łomży

Choć śnieg przestał padać kilka godzin temu, wiele dróg w regionie wciąż pozostaje nieodśnieżonych i śliskich. Trudne warunki panują między innymi na trasie Łomża – Ostrołęka, gdzie kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/01/2025 11:09
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości