Reklama

Specjalna, walentynkowa edycja elektronicznych biletów MPK

10/02/2015 07:49

To już stało się tradycją! Jak co roku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji wydaje okolicznościową edycję biletów elektronicznych z walentynkowymi nadrukami. Wzory biletów wyświetlane są na monitorach w autobusach, a jeśli ktoś chce obejrzeć je już teraz, to zapraszamy do galerii pod artykułem.

Tylko teraz bilet elektroniczny może stać się atrakcyjnym gadżetem, spersonalizowanym i wyjątkowym. Na życzenie klienta na bilecie mogą zostać nadrukowane wybrane przez niego napisy (cytaty, życzenia, itp.). To duża gratka także dla kolekcjonerów biletów komunikacji miejskiej!

Klienci, którzy zakupią bilety na miesiąc luty w dniu 14 lutego okolicznościowa karta gratis. Również najwierniejszym pasażerom (korzystającym co najmniej dwa lata z elektronicznych biletów miesięcznych) przedsiębiorstwo oferuje bezpłatne wydanie karty walentynkowej przy zakupie biletu na marzec. Pozostałe osoby mogą nabywać bilety z wybranym przez siebie wzorem w cenie 25 zł za sztukę (+ koszt doładowania) w MPK, ul. Spokojna 9, w dni robocze, w godzinach 7.00–15.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości