Reklama

Specjalny autobus na Walentynki

11/02/2015 07:55

Staje się już stałym zwyczajem, że co jakiś czas można w łomżyńskich autobusach przeżyć jakieś miłe wydarzenie. Aby podtrzymać tę nową tradycję Miejskie Przedsięciorstwo Komunikacji razem z zaprzyjaźnionymi instytucjami przygotowało kilka atrakcji, by po raz kolejny pokazać, że autobus to nie tylko środek transportu.

Już w najbliższą sobotę specjalny, walentynkowy autobus MPK wyruszy na ulice Łomży. Na wszystkich pasażerów czekać będą drobne, słodkie niespodzianki przygotowane we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości. A ponieważ weekend jest walentynkowy, będzie coś dla serca i od serca.

W autobusie o numerze bocznym 193, który będzie jeździł na liniach Nr 8 i 10, Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych "Ty i Ja" będzie prezentować swój program liryczno-muzyczny zaś Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja zmierzy wpływ wzruszeń duchowych na wzrost lub spadek poziomu ciśnienia krwi.

Reklama

Aby posłuchać, pomarzyć i zmierzyć ciśnienie wystarczy wsiąść do autobusu. Przypominamy, numer boczny 193, linia Nr 8 - wyjazd z Grabówki o godzinie 14.00 lub linia Nr 10 – wyjazd z Grabówki o 14.45.

Dodatkowo, z uwagi na przeprowadzane właśnie testy kolejnej nowinki technicznej - moblinego routera wi-fi, w autobusie dostępny będzie bezpłatny dostęp do internetu!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości