Reklama

Spędź weekend w łomżyńskim seminarium

15/11/2019 07:45

Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży po raz kolejny zaprasza młodzież męską, której nieobojętny jest temat kapłaństwa, do przeżycia we wspólnocie kleryków dwóch dni.

Inicjatywa "Weekend w Seminarium" realizowana jest w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży od kilku lat. Uczestnicy "Weekendu..." biorą udział m.in. we wspólnej modlitwie, wykładach, spotkaniach z klerykami i moderatorami Seminarium oraz mają możliwość odbycia osobistej rozmowy z ojcem duchownym.

- Możliwość spędzenia tego czasu w naszym Seminarium jest sposobnością do osobistego uczestniczenia w życiu alumnów, rozeznających swoje powołanie i przygotowujących się do kapłaństwa - przekazuje WSD.

Program spotkania będzie zgodny ze zwykłym harmonogramem zajęć obowiązującym kleryków, od piątkowego wieczoru aż do niedzielnego obiadu. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby czujący powołanie mężczyźni przeżyli we wspólnocie kleryków dwa dni.

Reklama

Tegoroczny "Weekend w Seminarium" odbędzie się w dniach 22-24 listopada.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości