Reklama

Spotkanie z Przemysławem Czarnkiem w Łomży

28/04/2025 16:23

Jutro o godzinie 17:00 w auli ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Uczelni Jańskiego przy ul. Krzywe Koło 9 w Łomży Kluby „Gazety Polskiej” organizują otwarte spotkanie z Przemysławem Czarnkiem – posłem i byłym ministrem edukacji i nauki – oraz senatorem Markiem Komorowskim.

Podczas rozmowy goście przedstawią swoje wizje dalszych reform systemu oświaty, omówią znaczenie polityki prorodzinnej i bezpieczeństwa państwa, a także odniosą się do szans rozwojowych Łomży i Podlasia. Po wystąpieniach przewidziano czas na pytania publiczności, co daje mieszkańcom możliwość poruszenia najważniejszych lokalnych i ogólnopolskich tematów. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości