Po raz pierwszy w historii Stacja Narciarska w Rybnie otworzyła się w listopadzie. Od dziś (26.11) miłośnicy zimowego szaleństwa mogą spędzać wolny czas na stoku pod Łomżą.
Rybno to popularny kierunek wśród osób lubiących jeżdżenie na nartach czy snowboardach. Nadejście zimy sprawiło, że sezon narciarski rozpoczął się wyjątkowo wcześnie. Obecnie można korzystać z jednej trasy i jednego wyciągu.
- Zaczęliśmy śnieżyć w ubiegły czwartek. Śnieżyliśmy tylko nocami, ponieważ w dzień temperatury nie pozwalały na śnieżenie. Mamy w tej chwili otwarty jeden wyciąg, jedną trasę. Zapowiadają się dalej mrozy, także będziemy dalej śnieżyć i otwierać kolejne trasy - mówi Damian Jankowski.
Reklama
Z rozrywki można korzystać 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku stacja otwarta jest w godz. 14:00 - 20:00, natomiast w weekendy od 10:00 do 20:00