Na stronie biuletynu informacji publicznej starostwa powiatowego w Łomży pojawiło się dzisiaj ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze. Dokładniej poszukiwany jest podinspektor w wydziale geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami. Oferty można składać do dnia 24 stycznia do godziny 15:30.
Kandydat przystępujący do naboru musi spełnić kilka niezbędnych wymagań. Pierwszym i najważniejszym z nich jest wykształcenie wyższe o kierunku geodezyjnym. Natomiast kolejnym nieodłącznym elementem stanowiska jest obowiązkowa znajomość ustaw: o samorządzie powiatowym, o pracownikach samorządowych, Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz przepisów wykonawczych do wyżej wymienionych ustaw.
Ponadto kandydat starający się o to stanowisko powinien posiadać umiejętność sprawnej obsługi komputera, a zwłaszcza pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych. Kolejnymi niezbędnymi wymaganiami wobec kandydata jest: posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowanej opinii, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz możliwości do korzystania z pełni praw publicznych. Ponadto kandydat musi być niekaralny za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnego przestępstwa skarbowego.
Do głównych zadań podinspektora w wydziale geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami będzie należało:
prowadzenie operatu ewidencji gruntów i budynków-wprowadzanie zmian z terenu powiatu łomżyńskiego,
obsługa techniczna użytkownika ewidencji gruntów i budynków,
przyjmowanie zamówień na kopie dokumentów na wypisy i wyrysy z bazy EGIB,
wystawianie dokumentów opłaty za zamówione materiały,
sporządzanie zamówionych wyrysów i wypisów,
udzielanie odpowiedzi dotyczących gospodarstw rolnych oraz historii zmian w operacie EGiB,
aktualizacja baz danych geodezyjnych,
inwentaryzacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego, sporządzanie jego kopii zapasowych,
porządkowanie archiwów,
przygotowywanie materiałów do wyłączenia z zasobu,
prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zadań,
wykonywanie innych zadań powierzonych przez Starostę lub Naczelnika Wydziału.
Osoby zainteresowane stanowiskiem proszone są o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża (Kancelaria p.301). Oferty muszą znajdować się w zamkniętych kopertach opatrzonych dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Podinspektora w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami”. Termin składania ofert trwa do 24 stycznia 2025 r. do godz. 15:30.
Więcej informacji o pracy znajduje się TUTAJ.