Reklama

Starostwo poszukuje podinspektora w wydziale geodezji!

15/01/2025 11:45

Na stronie biuletynu informacji publicznej starostwa powiatowego w Łomży pojawiło się dzisiaj ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze. Dokładniej poszukiwany jest podinspektor w wydziale geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami. Oferty można składać do dnia 24 stycznia do godziny 15:30.

Kandydat przystępujący do naboru musi spełnić kilka niezbędnych wymagań. Pierwszym i najważniejszym z nich jest wykształcenie wyższe o kierunku geodezyjnym. Natomiast kolejnym nieodłącznym elementem stanowiska jest obowiązkowa znajomość ustaw: o samorządzie powiatowym, o pracownikach samorządowych, Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz przepisów wykonawczych do wyżej wymienionych ustaw.

Ponadto kandydat starający się o to stanowisko powinien posiadać umiejętność sprawnej obsługi komputera, a zwłaszcza pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych. Kolejnymi niezbędnymi wymaganiami wobec kandydata jest: posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowanej opinii, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz możliwości do korzystania z pełni praw publicznych. Ponadto kandydat musi być niekaralny za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnego przestępstwa skarbowego.

Reklama

Do głównych zadań podinspektora w wydziale geodezji, kartografii, katastru i gospodarki nieruchomościami będzie należało:

  • prowadzenie operatu ewidencji gruntów i budynków-wprowadzanie zmian z terenu powiatu łomżyńskiego,

  • obsługa techniczna użytkownika ewidencji gruntów i budynków,

  • przyjmowanie zamówień na kopie dokumentów na wypisy i wyrysy z bazy EGIB,

  • wystawianie dokumentów opłaty za zamówione materiały,

  • sporządzanie zamówionych wyrysów i wypisów,

  • udzielanie odpowiedzi dotyczących gospodarstw rolnych oraz historii zmian w operacie EGiB,

    Reklama
  • aktualizacja baz danych geodezyjnych,

  • inwentaryzacja zasobu geodezyjnego i kartograficznego, sporządzanie jego kopii zapasowych,

  • porządkowanie archiwów,

  • przygotowywanie materiałów do wyłączenia z zasobu,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zadań,

  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez Starostę lub Naczelnika Wydziału.

Osoby zainteresowane stanowiskiem proszone są o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża (Kancelaria p.301). Oferty muszą znajdować się w zamkniętych kopertach opatrzonych dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze –  Podinspektora w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami”. Termin składania ofert trwa do 24 stycznia 2025 r. do godz. 15:30.

Reklama

Więcej informacji o pracy znajduje się TUTAJ.

Źródło: BIP Starostwa Powiatowego w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości