Reklama

Starszy mężczyzna potrącony na Kopernika

17/03/2015 09:23

O godz. 8.05 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zawiadomienie o potrąceniu na przejściu dla pieszych na ulicy Kopernika. Kierujący oplem astra 19-latek potrącił 79-letniego mężczyznę. Kierowca tłumaczył policjantom, że oślepiło go słońce i nie zauważył pieszego. Poszkodowany ze stłuczeniem głowy został odwieziony do szpitala.

Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Kopernika z Aleją Legionów kierujący oplem astra 19-letni mężczyzna potrącił przechodzącego przez ulicę Kopernika starszego, 79-letniego mężczyznę. Poszkodowany ze stłuczeniem głowy został odwieziony do szpitala, ale jak informuje Urszula Brulińska z Zespołu Prasowego łomżyńskiej Policji, po zbadaniu okazało się, że nie odniósł o poważniejszych obrażeń i zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa.

Kierowca astry tłumaczył się tym, że oślepiło go słońce i nie zauważył pieszego. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy do czasu wyjaśnienia sprawy. Decyzję o wysokości kary podejmie sąd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości