Studniówka to bal, który na zawsze zapada w pamięć uczestników i otwiera drzwi do dorosłości. W minioną niedzielę bawili się również uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży.
Studniówka w II LO rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, przygotowanym przez uczniów pod kierunkiem Marzanny Rutkowskiej. Nie zabrakło oczywiście podziękowań i przemówień, a wszystko to w uroczystym otoczeniu i atmosferze wielkiego święta.
- Bal ten na pewno zostanie długo w naszej pamięci i pewnie będzie pięknym wspomnieniem waszej młodości - mówiła zgromadzonym dyrektor Jolanta Kossakowska.
Już za około 100 dni ostatni egzamin i czas na decyzje o przyszłości. My zapraszamy do obejrzenia naszej VIDEO i FOTO relacji!
Poniżej cały polonez: