W ostatnią sobotę ferii zimowych swój bal studniówkowy urządzili tegoroczni maturzyści Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. W Auli prof. Edwarda Wróbla zjawiło się 30 maturzystów ze swoimi partnerami i partnerkami oraz liczna grupa zaproszonych gości.
Zaczęło się tradycyjnie czyli od podziękowań i wręczania kwiatów. Bukietami obdarowani zostali wychowacy klas maturalnych, dyrekcja w osobach mgr Bożeny Święszkowskiej, mgr Sławomiry Cieślik oraz mgr inż. Martyny Bernatowicz, Rektor WSA prof. Roman Engler, a także przedstawicieli kierownictwa współpracującej na codzień z klasami profilu mundurowego Grom Group, której założycielami są byli komandosi z elitarnej jednostki "Grom".
Tradycyjnego poloneza poprowadziła pani dyrektor, po czym zakończyła się część oficjalna i rozpoczęła zabawa.