Aż 450 osób wzięło udział w balu studniówkowym, który w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odbył się w niedzielę. W auli szkolnej uczniowie sześciu klas maturalnych podziękowali swoim wychowawcom i dyrekcji szkoły za trud włożony w ich przygotowanie do dorosłego życia. Już za 100 dni ostatni egzamin i czas na decyzje o przyszłości.
W balu studniówkowym uczestniczyli uczniowie i ich partnerzy z klas: IIIA - wychowawca Marzanna Rutkowska, IIIB - wychowawca Marta Wysocka-Bienias, IIIC - wychowawca Izabela Czajkowska, IIID - wychowawca Elżbieta Nieciecka, IIIE - wychowawca Paweł Bukowski, IIIF - wychowawca Mirosław Reszewicz oraz zaproszeni goście. Wszyscy bawili się przy dźwiękach muzyki zespołu SHOW BEND z Białegostoku. Tradycyjnego poloneza poprowadziły pary w strojach szlacheckich pod kierunkiem nauczycielki Marzanny Rutkowskiej. Nie zabrako też dodatkowych atrakcji, takich jak szampan, tańce, wspólne fotografie klas, wspólna fotografia obecnych gości (nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice).
Studniówkę w II LO możecie obejrzeć w naszej fotorelacji oraz relacji video.