Od życzeń dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i ogólnokształcących nr 7 Albiny Teresy Galik-Chojak i wiceprezydent Łomży Agnieszki Muzyk rozpoczął się bal studniówkowy w łomżyńskiej Wecie. W zamienionej na salę balową sali gimnastycznej szkoły bawiło się 97 par uczniów i ich partnerek bądź partnerów z klas czwartych oraz zaproszeni goście.
Bal rozpoczął się o godzinie 18.00, a nieco wcześniej uczniowie witali się przy wejściu głównym do szkoły ze swoimi wychowawcami: IV b p. Marta Jankowska i p. Katarzyna Chojnowska, IV d p. Joanna Wlostowska i p. Jolanta Przybylowska, IV e p. Tomasz Wojewoda, IV f p. Danuta Pędzich, IV h p. Justyna Zaczek, IV i p. Aleksandra Dzbeńska. Młodzież bawiła się przy muzyce zespołu Rezonans z Wysokiego Mazowieckiego. Punktualnie o północy na salę dotarł tort ufundowany przez Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży.