Reklama

Studniówka w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży [FOTO]

26/01/2025 13:32

Wczoraj uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 Łomży bawili się na swojej studniówce, która odbyła się w sali sportowej popularnego "Mechaniaka". W wydarzeniu uczestniczyło 90 uczniów z sześciu klas maturalnych wraz z partnerami, rozpoczynając odliczanie do zbliżających się matur.

Tradycyjny polonez, symbolicznie otwierający bal, został poprowadzony przez dyrektora szkoły Jacka Koconia. Uczniowie zaprezentowali się w eleganckich układach tanecznych, a zakończeniem uroczystej części był wspólnie wykonany walc.

Studniówka zgromadziła młodzież z różnych kierunków technicznych, prowadzonych przez wychowawców:

  • Sylwię Gradowską (klasy 5E – technik elektryk i 5TD – technik technologii drewna),
  • Marka Grzymałę (klasa 5I – technik informatyk),
  • Bożenę Zgrzywę (klasa 5M – technik mechatronik),
  • Małgorzatę Obrycką-Meję (klasy 5P – technik programista i 5F – technik informatyk),
  • Joannę Cwalinę (klasa 5S – technik pojazdów samochodowych),
  • Edytę Dziekońską (klasy 5T – technik teleinformatyk i 5TG – technik geodeta).

Studniówka była nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również momentem, który uczniowie zapamiętają na długie lata. To był wieczór pełen radości, tańców i wspólnych wspomnień, które stanowią symboliczny krok w dorosłość dla młodzieży łomżyńskiego Mechaniaka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości