Reklama

Studniówki 2015: Studniówka Katolickiego LO w Łomży [FOTO]

27/01/2015 07:06

Do późnej nocy trwała zabawa na studniówkowym balu w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. 130 osób świętowało niecałe już 100 dni, jakie pozostały do matury. Oprócz uczniów z klas IIIA i IIIB i ich wychowawców pana Andrzeja Zwierciadłowskiego i p. Bożeny Śliwowskiej, bawili się też nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście, wśród których obecna była wiceprezydent Łomży Agnieszka Muzyk, biskup senior Tadeusz Zawistowski i biskup Tadeusz Bronakowski.

Zabawę rozkręcił i poprowadził wynajęty DJ, a oprócz tańców i swawoli nie zabrakło oczywiście podziękowań skierowanych do wychowawców i dyrekcji zarówno ze strony uczniów, jak też ich rodziców. Obowiązkowy polonez przygotowany został przez nauczyciela wychowania fizycznego panią Elżbietę Komorowską. Było głośno, wesoło i... słodko, co zapewnił smakowity tort.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości