Do późnej nocy trwała zabawa na studniówkowym balu w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. 130 osób świętowało niecałe już 100 dni, jakie pozostały do matury. Oprócz uczniów z klas IIIA i IIIB i ich wychowawców pana Andrzeja Zwierciadłowskiego i p. Bożeny Śliwowskiej, bawili się też nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście, wśród których obecna była wiceprezydent Łomży Agnieszka Muzyk, biskup senior Tadeusz Zawistowski i biskup Tadeusz Bronakowski.
Zabawę rozkręcił i poprowadził wynajęty DJ, a oprócz tańców i swawoli nie zabrakło oczywiście podziękowań skierowanych do wychowawców i dyrekcji zarówno ze strony uczniów, jak też ich rodziców. Obowiązkowy polonez przygotowany został przez nauczyciela wychowania fizycznego panią Elżbietę Komorowską. Było głośno, wesoło i... słodko, co zapewnił smakowity tort.