Reklama

Sukces uczennic łomżyńskiej Wety

18/03/2015 06:37

Karolina Kłosek i Milena Rybicka - uczennice klasy trzeciej łomżyńskiej Wety, kształcące się w zawodzie technik technologii żywności, wzięły udział w etapie centralnym XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności, który odbył się 12-13 marca br. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Po merytorycznej rywalizacji z uczniami szkół z całej Polski Karolina Kłosek wywalczyła tytuł laureatki, a Milena Rybicka zdobyła tytuł finalistki. Oprócz nagród rzeczowych uczennice uzyskały zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz indeksy na wydziały nauk o żywności i żywieniu wybranych polskich uczelni.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości