Reklama

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży w Konkursie Plastycznym „Jaki wspaniały Internet”

06/03/2015 08:04

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży zdobyli trzy nagrody główne w postaci nowoczesnych tabletów i osiem wyróżnień w konkursie plastycznym „Jaki wspaniały Internet". Konkurs zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku w ramach projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Podlaskie".

Projekt współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Na konkurs, który przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych wpłynęło 488 prac.

Nagrody główne zdobyli: Klaudia Grabowska z klasy Ve, Patrycja Grzymała z klasy IV e i Maciej Bączek z klasy IV b. Wyróżnienia w postaci plecaków pełnych gadżetów otrzymali: Aleksandra Wiktorzak z kl.Vd, Julia Borkowska kl.Vd, Karina Wojtaszek z kl.Vd, Kinga Milewska z kl.VI a, Martyna Ogrodnik z kl.Vb, Natalia Szymańska z kl.IV a, Wiktoria Radoła z kl.VId i Kamil Staszewski z kl.IV d.

Reklama

Nagrody i wyróżnienia wręczano w czasie uroczystej gali w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Młodzi artyści wykonali swoje prace pod kierunkiem nauczycielki plastyki Pani Agnieszki Wysockiej. Jej uczniowie, oprócz wielu nagród w innych konkursach plastycznych na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym mogą poszczycić się największą ilością laureatów w naszym rejonie w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie z Plastyki organizowanym od 2009 roku przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Był to konkurs teoretyczny z wiedzy z historii sztuki i teorii plastyki.

Reklama

Agnieszka Wysocka - nauczycielka plastyki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości