Mnóstwo emocji, radości, śmiechu i zabawy mieli uczestnicy niedzielnego festynu rodzinnego zorganizowanego przez Radę Osiedla nr 11, Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Ognisko TKKF "Zefir" w Łomży. "11 biega" udała się wyjątkowo.
Radość przemieszana ze łzami to typowe połączenie każdej rywalizacji zwłaszcza, jeśli biorą w niej udział dzieci. Bo przecież każdy chce wygrać, a zwycięzca może być tylko jeden. Ale nie na niedzielnym festynie "11 biega 2015", gdzie zwycięzców było tylu, ilu uczestników. Bo tak naprawdę nie chodziło o to, kto pierwszy przekroczy linię mety. Najważniejszy był sam udział i aktywnie spędzony dzień wolny i odejście od telewizora i komputera. Cel ten organizatorzy osiągnęli, za co należą się wielkie brawa.
Sześć biegów w różnych kategoriach zostało rozegranych na niedzielnej imprezie. Tak duża ilość kategorii sprawiła, że każdy miał możliwość wzięcia udziału. A po biegu nie brakowało licznych innych atrakcji. Były zabawy, konkurencje sprawnościowe, nauka, występy artystyczne, pyszny tort i kontakt z sąsiadami, z którymi na co dzień mijamy się zamieniając tylko obojętne "dzień dobry". To wszystko ma swoją wartość, co docenili wszyscy, którzy zdecydowali się przyjść w niedzielne popołudnie na parking obok Parku Wodnego. Do tego dopisała pogoda, która psuć się zaczęła dopiero pod sam koniec.
Jak przebiegała cała impreza i jakie były wrażenia jej uczestników? Jeśli nie byliście, dowiecie się z naszej wideorelacji, na którą zapraszamy.