Reklama

Szalony rajd pijanego kierowcy po ulicach Łomży [FOTO]

15/02/2015 05:01

Co najmniej kilka promili alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który wczoraj wieczorem wybrał się na przejażdżkę samochodem. O mało nie skończyło się tragedią. Kierowca hondy cr-v około godziny 21. z brawurą wyjechał z ul. Przykoszarowej  na Al. Legionów. Przy markecie budowlanym omal nie ściął słupa oświetleniowego. Tu skończyło się tylko na rozjechaniu znaku drogowego. Niestety później było już tylko gorzej. 

Za skrzyżowaniem z ul.Piłsudskiego pijany kierowca hondy na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych nie zmieścił się na drodze, zjechał na pobocze i staranował metalowe słupki drogowe. Policjanci zatrzymali mężczyznę kilkadziesiąt metrów dalej. Niezbyt dobrze dysponowany tego wieczoru kierowca zdążył jeszcze na koniec „zaliczyć” drzewo.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, czeka go sprawa w sądzie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości