Koniec wakacji! Dla niektórych to brzmi strasznie, ale jak się okazuje, niektórzy są nawet zadowoleni z powrotu do szkoły. Jak spędziliście tegoroczną labę? Jakie macie plany na kolejny rok szkolny? Czy chętnie wracacie do szkoły? Takie pytania zadaliśmy uczniom łomżyńskich szkół średnich.
Większość z Was jednak wolałaby, aby wakacje trwały dłużej. Dwa miesiące, to według większości za mało, a domyślamy się, że wcale nie byłoby trudno znaleźć takich, którzy chętnie odwróciliby proporcje. Okazuje się jednak, że część z Was nie mogła już doczekać się powrotu do szkoły, choć raczej nikt nie tęsknił za nauką. Bardziej chodziło o spotkanie ze znajomymi.
Zapraszamy do oglądania naszej sondy, gdzie znalazło się kilka naprawdę ciekawych odpowiedzi na zadane przez nas pytania.