Reklama

Szkoda Wam wakacji? A może już tęskniliście za szkołą? Oglądajcie naszą sondę! [VIDEO]

01/09/2015 13:10

Koniec wakacji! Dla niektórych to brzmi strasznie, ale jak się okazuje, niektórzy są nawet zadowoleni z powrotu do szkoły. Jak spędziliście tegoroczną labę? Jakie macie plany na kolejny rok szkolny? Czy chętnie wracacie do szkoły? Takie pytania zadaliśmy uczniom łomżyńskich szkół średnich.

Większość z Was jednak wolałaby, aby wakacje trwały dłużej. Dwa miesiące, to według większości za mało, a domyślamy się, że wcale nie byłoby trudno znaleźć takich, którzy chętnie odwróciliby proporcje. Okazuje się jednak, że część z Was nie mogła już doczekać się powrotu do szkoły, choć raczej nikt nie tęsknił za nauką. Bardziej chodziło o spotkanie ze znajomymi.

Zapraszamy do oglądania naszej sondy, gdzie znalazło się kilka naprawdę ciekawych odpowiedzi na zadane przez nas pytania.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości