Reklama

Szok! Włamał się cztery razy, nim go złapali!

05/11/2010 21:39

21-latek włamywał się do mieszkań łomżyniaków od października. Ukradł ok. 20 tys. złotych. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 21-latka, który od października włamał się do czterech mieszkań w mieście. Kradł głównie biżuterię. Pokrzywdzeni wycenili straty na ok. 20 tys. złotych.

Jak informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, mężczyzna wchodził do domów, wyważając skrzydła okien. W jednym wypadku wykorzystał uchylony balkon.

Zatrzymany przyznał się do winy. Teraz grozi mu do 10. lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości