Reklama

Szynobusem z Łomży do Białegostoku przez Łapy?

02/01/2015 06:13

O możliwości uruchomienie szynobusu  łączącego Łomżę  z Łapami rozmawiali Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży i Urszula Łapińska, burmistrz Łap na  spotkaniu, które odbyło się w łomżyńskim ratuszu.

W trakcie rozmów poruszono także temat polityki społecznej i Centrum Integracji Społecznej, wspólnego pozyskiwania środków unijnych, czy też wspólnej promocji obu miast.

Zarówno Prezydent Łomży, jak i Burmistrz Łap dopiero rozpoczęli pierwszą kadencję pracy na swoich stanowiskach, dlatego w trakcie spotkania wymienili się doświadczeniami pierwszych dni służby na rzecz lokalnych społeczności.

W spotkaniu uczestniczyła również Katarzyna Żukowska-Koc, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łapach. Kolejne spotkanie w sprawie współpracy obu miast odbędzie się w Łapach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości