Młodzi zawodnicy z Akademii Sportu Medyk stanęli na podium podczas turnieju Warsaw Cup 2022 w Taekwondo Olimpijskim.
Sukcesem zakończył się start zawodników Akademii Sportu Medyk w turnieju Warsaw Cup 2022 w Taekwondo Olimpijskim. Międzynarodowe wydarzenie przyciągnęło ponad 250 zawodników.
Klub w kategorii młodzika reprezentował Oskar Borkowski, który zdobył brązowy medal.
W kategorii kadeta startował Bartosz Jadacki, który również zajął trzecie miejsce. Na drugim miejscu podium stanął Alan Grądzki w tej samej kategorii wiekowej.
Start w zawodach był możliwy dzięki wsparciu Miasta Łomża i Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego oraz Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Piątnica.
materiał nadesłany