Reklama

Taekwondo Olimpijskie. Sukcesy młodych łomżan [FOTO]

17/10/2022 10:05

Młodzi zawodnicy z Akademii Sportu Medyk stanęli na podium podczas turnieju Warsaw Cup 2022 w Taekwondo Olimpijskim.

Sukcesem zakończył się start zawodników Akademii Sportu Medyk w turnieju Warsaw Cup 2022 w Taekwondo Olimpijskim. Międzynarodowe wydarzenie przyciągnęło ponad 250 zawodników.

Klub w kategorii młodzika reprezentował Oskar Borkowski, który zdobył brązowy medal.

W kategorii kadeta startował Bartosz Jadacki, który również zajął trzecie miejsce. Na drugim miejscu podium stanął Alan Grądzki w tej samej kategorii wiekowej.

Start w zawodach był możliwy dzięki wsparciu Miasta Łomża i Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego oraz Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Piątnica.

Reklama

materiał nadesłany

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama