Zespół Piękni i Młodzi zakończył właśnie zdjęcia do swojego nowego teledysku. Realizacją klipu zajęła się ekipa Styyki Multimedia, a za muzykę po raz kolejny odpowiada – znany i ceniony w branży – Łukasz Sienicki. Już nieługo najnowsza produkcja łomżyńskiego zespołu ujrzy światło dzienne.
- Ciągle chcemy zaskakiwać a ta piosenka jest po prostu w naszym stylu - podkreśla grupa w wypowiedzi dla branżowego portalu disco-polo.info.
I zaskakują kolejny raz chociażby niecodziennym miejscem realizacji teledysku, którym oprócz Pięknych i Młodych występują też przystojni faceci!
„Niewiara", „Kocham się w Tobie", „Ona jest taka cudowna" oraz „Jedno słowo" to bez wątpienia absolutne przeboje, które zna i śpiewa cała Polska. Czy nowość „Tak już bez Ciebie" również okaże się wielkim hitem na miarę wcześniej wspomnianych produkcji? - zastanawiają się w portalu, który jako pierwszy podał informację o nowym materiale PiM. Dowiemy się zapewne niedługo, a tymczasem możemy obejrzeć fotogalerię z planu teledysku.