Reklama

"Tak już bez Ciebie” - nowy teledysk Pięknych i Młodych

16/09/2016 05:59

Zespół Piękni i Młodzi zakończył właśnie zdjęcia do swojego nowego teledysku. Realizacją klipu zajęła się ekipa Styyki Multimedia, a za muzykę po raz kolejny odpowiada – znany i ceniony w branży – Łukasz Sienicki. Już nieługo najnowsza produkcja łomżyńskiego zespołu ujrzy światło dzienne.

- Ciągle chcemy zaskakiwać a ta piosenka jest po prostu w naszym stylu - podkreśla grupa w wypowiedzi dla branżowego portalu disco-polo.info.

I zaskakują kolejny raz chociażby niecodziennym miejscem realizacji teledysku, którym oprócz Pięknych i Młodych występują też przystojni faceci!

„Niewiara", „Kocham się w Tobie", „Ona jest taka cudowna" oraz „Jedno słowo" to bez wątpienia absolutne przeboje, które zna i śpiewa cała Polska. Czy nowość „Tak już bez Ciebie" również okaże się wielkim hitem na miarę wcześniej wspomnianych produkcji? - zastanawiają się w portalu, który jako pierwszy podał informację o nowym materiale PiM. Dowiemy się zapewne niedługo, a tymczasem możemy obejrzeć fotogalerię z planu teledysku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości