Reklama

Tak Łomża przywitała Nowy Rok 2015 [FOTO i VIDEO]

01/01/2015 11:22

Nawet rzęsisty, marznący deszcz nie odstraszyły tłumu mieszkańców Łomży świętujących razem na łomżyńskiej starówce nadejście Nowego 2015 Roku. Była tam również nasza ekipa z kamerą.

Liczba łomżyniaków, którzy przybyli w Sylwestra na Stary Rynek, okazała się dużo większa niż przewidzieli to organizatorzy. Nie doszło jednak do żadnych nieszczęśliwych zdarzeń. Wszyscy doskonale się bawili. Na scenie wystąpiły zapowiadane wcześniej zespoły, a kiedy o północy wystrzeliły korki szampana, swoje życzenia przekazał Prezydent naszego miasta Mariusz Chrzanowski.

Chwilę później nastąpił pokaz sztucznych ogni, po czym na scenę wkroczyli tancerze BKStep.

Imprezę uwieńczył występ gwiazdy wieczoru- zespół Extazy.

Reklama

Czego życzą sobie mieszkańcy Łomży i czy zabawa sylwestrowa podobała się prezydentowi? Zobacz co działo się podczas Miejskiego Sylwestra!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości