Nawet rzęsisty, marznący deszcz nie odstraszyły tłumu mieszkańców Łomży świętujących razem na łomżyńskiej starówce nadejście Nowego 2015 Roku. Była tam również nasza ekipa z kamerą.
Liczba łomżyniaków, którzy przybyli w Sylwestra na Stary Rynek, okazała się dużo większa niż przewidzieli to organizatorzy. Nie doszło jednak do żadnych nieszczęśliwych zdarzeń. Wszyscy doskonale się bawili. Na scenie wystąpiły zapowiadane wcześniej zespoły, a kiedy o północy wystrzeliły korki szampana, swoje życzenia przekazał Prezydent naszego miasta Mariusz Chrzanowski.
Chwilę później nastąpił pokaz sztucznych ogni, po czym na scenę wkroczyli tancerze BKStep.
Imprezę uwieńczył występ gwiazdy wieczoru- zespół Extazy.
Czego życzą sobie mieszkańcy Łomży i czy zabawa sylwestrowa podobała się prezydentowi? Zobacz co działo się podczas Miejskiego Sylwestra!