Wczoraj w Łomży wystartował 6. PKO Bieg Charytatywny. Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w szczytnym celu zmierzyły się pięcioosobowe sztafety, złożone m.in. z przedstawicieli szkół, instytucji publicznych, służb mundurowych, przedsiębiorstw, klubów sportowych i organizacji społecznych. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!
Przez godzinę zawodnicy pokonywali kolejne okrążenia, które teraz zostaną przeliczone na złotówki. Zebrane pieniądze Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na cel charytatywny.
Ambasadorem sobotniego biegu w Łomży był Paweł Korzeniowski, wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, wielokrotny mistrz Europy, olimpijczyk.