W sobotę 16 kwietnia w Radomiu odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca "Tańcz z nami". W tegorocznej edycji wystąpiło ponad 400 tancerzy w kategoriach hip hop i break dance. Wśród nich znalazły się także łomżyńskie formacje trenujące pod okiem Krystiana Pielocha w Studio B.K.Step.
Łomżyńska reprezentacja wystąpiła w składzie: Jeremiasz Cieniewicz, Iga Andrzejczyk, Natalia Konopka, Alicja Bojarska, Natalia Iwaniuk, Kinga Nicewicz, Julia Jakubiak, Magdalena Zubrycka, Dominika Steczkowska, Nikola Waszczyszyn, Natalia Kisiel, Wiktoria Kosmowska, Maja Dymczyk, Julia Marcińczyk, Paulina Rola.
Po całodziennych zmaganiach wywalczyli następujące miejsca:
1 miejsce w kategorii formacje Hip Hop 12-15 lat
1 miejsce w kategorii mini formacje Hip Hop 12-15 lat
1 miejsce w kategorii solo Hip Hop 12-15 lat Wiktoria Wiki Kosmowska
3 miejsce w kategorii solo Hip Hop 12-15 lat Kinga Nicewicz
- Bardzo nas cieszy ten sukces - mówi Marek Kisiel. - Niebawem startujemy w Krajowych Mistrzostwach IDO oraz Mistrzostwach Europy WADF, do których ciężko trenujemy. Mamy nadzieję, że po sukcesie w Radomiu, zachwycimy również jury na mistrzostwach nowym i efektownym układem - dodaje.